Ankara casper yetkili servis

Ankara casper yetkili servisi ekibimizin karşılaştığı adaptör sorunları ilkin adaptör bağlantı noktasındaki deformasyonlardır. Bu tür arızalar şarj girişinin çok fazla kaynaklandığı gibi kabloyu bağlıyken döndürmek yerinden oynatmak sonucunda oluşmaktadır. Bu tür sorunlarda adaptör onarımı arızalı jakın orijinal jakla değiştirilmesi ile düzeltilir.

Ankara casper yetkili servisi cihaz adaptörlerinde karşılaşılan bir diğer voltajdan dolayı yanmasıdır. Bu tür arızalar genelde garanti kapsamındadır ve şarj aleti değişimi yapılmalıdır.

Ankara casper yetkili servisi Adaptör kullanırken Casper yetkili Servisi olarak önerilerimiz, şarj aletinizi kuru ve diğer elektrik fişlerinden ayrı bir mecrada kullanmanızdır. Diğer elektrik hatları manyetik bir kapsam yarattığından dolayı şarj aletine zarar verebilir. Topraklama yapan bir priz tercih etmelisiniz. Adaptör girişi bilgisayarınıza takılıyken aşırı yerinden oynatmamaya özen göstermeli ve fazla sok çıkar yapmamaya özen göstermelisiniz. Ayrıca kırılmış olan şarj aleti kablosunu elektrik bandı ile yapıştırdıktan sonra kullanmaya devam etmeyin. Buna benzer durumlarda kablolar lehimlenerek ve üzerinde silikon eritilerek tamir edilmelidir. Son olarak cihazınızı bataryayı sökerek direk şarj aleti ile çalıştırmayın. Bu laptopunuzun başta ana kartına olmak üzere diğer bileşenlerine de zarar verir.

Ankara casper yetkili servisi Ankarada diğer markalarla birlikte Casper adaptör tamiri konusunda uzman ekibimizden doğru yardımı alacağınızdan emin olabilirsiniz.
Casper cky Adaptör

Bir diğer kullanıcı sorunu ise sert kullanımdan kaynaklanmaktadır. Tuş kopmaları ve tuş kaybolması bu hatanın sonuçlarındandır. Eğer Casper Notebook Klavye nizde bir tuş yerinden çıktı ise altındaki tuş tırnağının yerinde olup olmadığını kontrol edin. Yerinde ise tuşu nazikçe yerine oturtabilirsiniz. Yerinde yok ise Ankara casper yetkili servisini aramanız gerekmektedir.